Dnes odpoledne, takřka v ideálních podmínkách, sehráváme naše (asi) poslední přípravné utkání. Na umělku do VM jsme si pozvali ještě donedávna
Více ...Po čtyřech měsících jsme zakusili to, proč to všechno děláme. Opět jsme si mohli zahrát fotbal. A když říkám čtyři měsíce,
Více ...Dnes jsme prohráli. Po zásluze. Nedokázali jsme se přeorientovat na poněkud stísněný prostor, který nám poskytoval náš dnešní azyl na vsetínské
Více ...Dnes jsme zavítali do Kelče. No ano, je 2. listopadu a stále hrajeme soutěžní utkání. A ne, není to dohrávka, je to řádné
Více ...Dnes, bohužel, pouze telegraficky. Díky moc trenérům Matyášovi a Tomovi za operativní záskok. Ivo byl nepřítomen vzhledem k dlouho plánované cestě a mě
Více ...Dnes jsme zavítali na nejvyšší hřiště naší soutěže. Doslova a do písmene. Toto leží na samém horním konci této dědiny, která
Více ...