MEZIOKRESNÍ PŘÁTELÁK

sd TJ Sokol Jarcová/FK Jablůnka - TJ Chvalčov 0:2

Datum utkání: 03.02.2024 - 12:00
Odehraný čas: 4 x 25 minut
Sestava: Dominik, Tomáš, Kryštof Pupík, Víťa, Robert, Kryštof Skýpala, Kamča, Roman, Artur, Štěpán
Góly: -

Další ze série přátelských  jsme odehráli na vsetínské umělé trávě. Naše mužstvo postihla velká marodka, tak jsme museli odehrát přípravný  zápas v 11 hráčích. Jednalo se o přátelský zápas, tak jsme se z trenéry hostí dohodli, že budeme hrát na třetiny po 25 minutách.

Utkání bylo vyrovnané. Hra se odehrávala ve středu hřiště a šancí na skorovaní bylo pramálo. Soupeř působil trochu rozehranější a míč držel více na svých kopačkách. Naše hra trochu postrádala kvalitu což se potvrdilo při herních situacích. V závěru evidentně naším hráčům docházeli síly. Hosté v závěru zápasu dvakrát skorovali, když jsme se dopustili chyb, pramenících únavou a ztrátou koncentrace. Hráče chválím za přístup k zápasu a za bojovnost, kterou předvedli.

Trenéři Broňa a David