JARCOVÁ – VIDČE 4:2 (2:1)

23.09.2018

ODEHRÁNO:
23. září 2018, 12:30 hodin.

ČAS:
2 × 35 minut.

SESTAVA:
Dejv, Max, Luky, Honza, Paťa Č., Václav, Martin, Vašek, Radim, Tom, Kikin, Paťa V., Ondra, Vojta, Mates.

GÓLY:
2 × Drábek, 1 × Hoffman, 1 × Zavadil

HODNOCENÍ:
Tak na dnešní utkání jsem čekal celý týden. Asi všichni víte proč. Ano, byl to výkon, jakým jsme se prezentovali v Hranicích. Dnešek měl ukázat, zdali to kluci myslí s fotbalem vážně. A ukázal. Hned od začátku jsme měli soupeře pod kontrolou, což se projevilo gólem ve 2′, kdy Tom nedal brankáři šanci. Ovšem soupeř za malou chvíli srovnal. Náš nedůraz se před vlastní bránou nevyplácí. Kluci jako by zapomněli co se dělo v Hranicích. Tento gól byl jako přes kopírák. Můj zvýšený hlas doprovodil tuto situaci a mám pocit, že kluci už věděli co se děje… Od této chvíle jsme ještě zvýšili obrátky a kvalitní kombinační hrou jsme soupeři nedávali mnoho šancí. Ve 20′ se ujímáme vedení gólem Toma. Neodpustím si, ale poznámku, že jsme mohli vést klidně 4:1. Ale Tom hledá střeleckou mušku. Pevně věřím, že ji postupně nachází. Do druhého poločasu vstupujeme velmi aktivně a soupeře nepouštíme k větším příležitostem. Ve 42′ zasouvá Martin po křížné přihrávce Toma do prázdné brány a vedeme 3:1. Soupeř se ovšem nevzdal a krásnou střelou z 25 metrů nedává Davidovi žádnou šanci, cinklo břevno a zatřepala se síť. Ovšem to bylo ze strany soupeře a jeho ojedinělého útoku opravdu vše. V 68′ opět po křížné přihrávce potvrzuje Radim opět do prázdné brány.

Dnes musím pochválit všechny kluky, kteří byli nominováni a přišli na utkání. Zasloužíte si velkou pochvalu. Samozřejmě, že nás čeká ještě mnoho práce, ale když to budeme společně drtit tak, jako tento týden, nemám žádné obavy. Dva kluky bych dnes chtěl také pochválit za to, že pod mým vedením odehráli své první utkání a jsou to Martin s Vojtou. Zvládli to se ctí. Moje uznání si zasloužíte všichni, a když všichni, tak i ti, kteří dnes nedostali tolik prostoru. Chce to trpělivost a věřte mi, že si vážím Vaší přítomnosti na lavičce, ale někdy to tak prostě je…

Na Vás rodiče apeluji také, protože bez tréninku to opravdu nepůjde. V této kategorii je nutnost trénovat minimálně 3 × týdně. Hrajeme na hřištích o rozměrech až 70 × 105 m. To bohužel bez fyzické přípravy nezvládnou. Ročníky 2004 a 2005 proto musí chodit trénovat s našimi dorostenci, ať se trochu otrkají a hrají proti silnějším a vyspělejším hráčům. Trénink s mladšími žáky je nikam neposune, protože tam dominují jak fyzicky, tak v dovednostech. Společně to zvládneme, ale bez Vaší pomoci to nedám. Chtěl bych Vás tímto požádat o podporu.

Tomáš.

FOTO: © Zdeněk Hoffman, 2018