VÝHRA NAD LUHAČOVICEMI

Tj SOKOL JARCOVÁ - FK LUHAČOVICE 7:2 (6:0)

Datum utkání: 28.09.2019 - 09:30
Odehraný čas: 2 × 35 minut
Sestava: Hrabovský, Sulovský, Kalčák, Jašíček, Klímek, Furmánek, Kořistka, Veselý, Pupík, Hoffman, Píša, Mošnička, Hnilica, Marek.
Góly: 3 × Hofy, 2 × Kořa, 2 × Šimon.
V sobotu jsme přivítali na naší horké půdě kluky z Luhačovic. Kluci opět hráli od prvních minut a přehrávali kluky z Luhačovic ve všech herních činnostech po celý zápas. Ve druhé minutě zápasu vstřelil gól náš další bombér z Jarcové Martin Hoffman , který během zápasu vstřelil další dva góly a potvrdil v zápase hattrick. Nemůžu zapomenout na naše  další střelce v zápase , kteří měli blízko k hattricku a to hráče Lukiho a Šimona po dvou vstřelených gólů. Po celý zápas jsme měli spoustu gólových šancí, které ve finální fázi chladnokrevně nezakončujeme a na kterých musíme zapracovat na TJ. Během zápasu v druhé polovině hře si kluci vyměnili pozice v útočné i v obranné hře, aby si vyzkoušeli hru i v jiném rozestavení a nasazení ⚽ Musíme si uvědomit, že zápas se hraje 70 min. a musíme být po celý zápas koncentrovaní a disciplinovaní na 100%.
Děkuji klukům za předvedenou hru i bojovnost👍
Velký dík opět naším skvělým fanouškům ⚽👍
Martin