AKADEMIE LÁDI TRÁVNÍKA U NÁS POKRAČUJE DÁLE

05.09.2019

_

Ač se to může zdát neuvěřitelné, již třetí sezónu pokračujeme ve spolupráci s panem Ladislavem Trávníkem a jeho Akademií technických dovedností. V sezóně 2017/2018 jsme po vzájemné dohodě zahájili speciální tréninky s prvky metody Coerver ve dvou skupinách po 12 hráčích. Tenkrát s námi začínaly ročníky 2005, 2006, 2007, 2008. Postupem let se nyní dostáváme k ročníku 2009 a 2010.

_

Určitě není náhodou, že jsme v loňské sezóně získali tituly přeborníků okresu Vsetín v kategoriích starších přípravek a mladších žáků, neboť právě tyto ročníky zahájily v sezóně 2017/2018 speciální tréninky s metodou Coerver s Láďou Trávníkem, který tuto metodu povýšil svým osobním přístupem k dětem u nás na vesnici. Schválně jestli poznáte ve fotogalerii naše hráče…

_

Jak šel čas, tak děti přibývalo a ubývalo. Po celé tři sezóny se nám daří udržet dvě skupiny. Loni Ti nejstarší ukončili speciální tréninky, protože sensitivní období vhodné pro toto cvičení pro ně vypršelo. Proto jsme letos otevřeli jednu zcela novou skupinu úplných začátečníků a skupinu druhou mírně pokročilých. Postupem let se z těchto společných tréninků s Láďou Trávníkem a Jiřinkou (zajišťuje fotografie a videa na rozbor pohybových a technických dovedností) a naším klubem stalo pouto, které trvá již druhým rokem. Právě včerejší trénink s novou skupinou starších přípravek mě přiměl k napsání tohoto článku.

_

Vždyť jak jinak propagovat vysokou kvalitu odvedené práce a čas věnovaný našim dětem, než optimisticky laděným článkem, který dokazuje, že to funguje!!!

_

Akademie technických dovedností Ládi Trávníka se nám daří financovat a podporovat díky neinvestičním dotacím MŠMT v rámci projektu „MŮJ KLUB„.

_

Pokud by jste někdo z Vás, kteří dočetli tento článek až do konce, chtěli vědět něco více o panu Trávníkovi, jeho kariéře, vzdělání a tréninkových metodách, klikněte zde.