AKTUÁLNÍ INFORMACE K EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI

Vážení rodiče,

dne 5. března 2020 vyzvala KHS Zlínského kraje všechna zařízení pro výchovu a vzdělávání, aby do kolektivů nepřijímaly děti přijíždějící z regionů s výskytem onemocnění COVID-19 a po návratu je ponechaly po maximální inkubační dobu (tj. 14 dnů po návratu z rizikových oblastí) v režimu domácí výuky – omluvená nepřítomnost z epidemiologických důvodů.

Toto doporučení se vztahuje i na trenéry a všechny ostatní aktivně se podílející na tréninkovém procesu a bylo vydáno v souvislosti s návratem rekreantů z jarních prázdnin. Úplné a aktuální informace naleznete zde.

Jménem našeho spolku Tj Sokol Jarcová Vás žádám, abyste důsledně zvážili, nakolik se tato výzva týká právě Vás a Vašeho dítěte a dále jste postupovali s maximální ohleduplností tak, aby byla omezena rizika možného šíření infekce. V případech, kdy si nebudete dalším postupem jistí, doporučuji kontaktovat infolinku KHS Zlínského kraje na číslech 724 221 953 nebo 577 006 759.

S pozdravem

Tomáš Drábek