BYSTŘICE BYLA GÓLOVĚ LEPŠÍ

sd TJ Sokol Jarcová/FK Jablůnka - FK Bystřice pod Hostýnem

Datum utkání: 03.06.2023 - 11:15
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Víťa, Kamča, Tomáš, Martin, Vašek, Honza, Jakub, Robin, Vojta, Adam, Sylvestr
Góly: Vašek, Martin

Úvod zápasu ze soupeřem, který vede naší skupinu a zcela zaslouženě jsme nastoupili zcela nekoncentrování. Hned ve druhé minutě zápasu naše obrana svým nedůrazem před vlastní brankou nechala hodně prostoru útočníkovi hostí a ten se nemýlil, když střelou po zemi rozvlnil síť domácí branky a hosté vedli. Evidentně to klukama otřáslo a bylo viděť, že je to vykolejilo. Ještě hůř bylo, když cca po 10 minutách hosté zvýšili na 2:0. Viděl jsem na naších hráčích jeden velký smutek. Ale jako správný kapitán se předvedl Vašek. Jeho dalekonosná střela rozvlnila síť branky hostí a bylo to 1:2.

Druhý poločas jsme nastoupili z odhodláním zvrátit výsledek zápasu. Vlétli jsme na soupeře a pořádně jsme mu zatápěli. Jenže jak zní staré otřepané přísloví nedáš dostaneš. V půlce zápasu ještě Martin snížil na 2:3, a zdálo se, že to zlomíme, ale soupeř znovu zvýšil na 2:4. Zbývalo už málo času na korigování výsledku a soupeř hrál navíc velice dobře. Moc se mi líbilo, že to naší kluci nezabalili a chtěli ještě ze zápasem něco udělat, ale opravdu nám štěstí nepřálo. Z posledního protiútoku hosté ještě zvýšili na konečných 2:5 a v našich řadách nastál velký smutek.

Z mého pohledu jsem na kluky velmi hrdý. Z favoritem soutěže jsme hráli vyrovnanou partii a v určitých pasážích zápasu jsme hosty přehrávali. I když jsme dostali pět branek výborný výkon v brance podal Víťa ,který další šance hostí ještě zlikvidoval. Samozřejmě před celým naším mužstvem za předvedeným výkon smekám klobouk a hrdost na tohle mužstvo, které mám je velká.

Děkuji.
Trenér Blinka Broňa