ČASOMÍRA A OZVUČENÍ

27.08.2017

Vážení sportovní přátelé,

mohu snad hrdě jménem celého Spolku konstatovat, že i v Jarcové jde pokrok nezastavitelně kupředu. Nová časomíra a ozvučení sportovišť se stalo skutečností a nepostradatelnou součástí celého areálu. Kdo přišel v průběhu tohoto víkendu na utkání, mohl sám posoudit, jak příjemné je sledovat časomíru, na které přibývají branky v síti soupeřů. Vždyť v pátek starší přípravka porazila TJ Sokol Hošťálková 17: 11, v sobotu dorostenci rozdrtili TJ Sokol Valašská Polanka 8:1 a v neděli odjížděli kanárci z TJ Kelč s porážkou 4:2 od našich starších žáků. K tomu všemu jsme testovali ozvučení v podobě čtení sestav, hlášení střelců branek a v neposlední řadě osvěžili hráčům příjemnou hudbou čekání na rozhodčí.

Za celý náš Spolek  bych chtěl co nejsrdečněji poděkovat obci Jarcová a speciální poděkování patří našim patriotům „Zdeňkům“ Hofmannovým za projevenou náklonnost našemu klubu, kterou prokázali finančním darem, jenž z velké části pokryl tuto investici.

Celou dodávku a realizaci nám zajišťovala firma BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o., které patří také velký náš dík za jejich operativnost a vstřícnost.

Tomáš Drábek, předseda
TJ Sokol Jarcová z.s.