ČEKÁNÍ NA VÝHRU

sd TJ Sokol Jarcová/FK Jablůnka : SK Zašová 1926 1:5 (0:1)

Datum utkání: 07.10.2022 - 16:30
Odehraný čas: 2 × 30 minut
Sestava: Dušan, Silvestr, Mikuláš, Filip, Adam, Vojtěch, Daniel, Patrik, Nicolas, Jan, Jakub,, Kryštof, Filip.
Góly: Patrik

Za krásneho pátečního slunečného odpoledne jsme přivítali na domácím hřišt v Jablůnce kluky ze Zašové ⚽

Hned od začátku byl zápas vyrovnaný a o šance nebylo nouze. Kluci chtěli moc vyhrát a bylo to na hřišti i vydět. Škoda neproměněných šancích v první půli, stále děláme chyby v zakončení a dohrávání míčů.Borci ze Zašové byli techničtí vybavení a ukázali hru dopředu i v zakončení. Naši kluci opět posledních minutách první půli nebyli koncertování a inkasovaly jsme první branku v naší síti a byl konec první půle. V druhé půl jsme byli vyrovnaný soupeř,ale naše střelecká výchylka byla vidět a stříleli jsme slepými náboji na prázdno.Jedinou naši branku vstřelil Patrik Kulich ⚽ V naší síti přistáli další čtyři góly, které jsme inkasovaly po našich hrubých individuálních chybách v obraně.

Zápas je odložený na čtvrtek 20.10.2002 v 16:00h.

Děkuji všem rodičům za fantastickou fotbalovou kulisu ⚽👍

Trenéři Martin, Jiří