Maty, Ondra, Václav, Vojta, Paťa, Honza, Vašek, Radim, Kikin, Janek, Marek, Martin, Mára, Milan.

GÓLY:
2 × Martin, 1 × Vašek,  1 × Kikin.

HODNOCENÍ:

V dnešním utkání jsme nastoupili proti těžkému soupeři z Dolní Bečvy, který patří v našem okresu k těm fotbalovějším. Když jsme ve 2′ vstřelili úvodní gól utkání, vrátily se mi vzpomínky na podzimní utkání na Bečvách (klikni zde). Ovšem opak byl pravdou. Nebylo to tím, že bychom hráče FCDB podcenili, ale proto, protože hráli pěkný fotbal plný individuálních dovedností a kombinací. Jedinou výtkou směrem k FCDB je rozehra brankáře, jenž se uchýlil pouze k vykopávání míčů směrem dopředu (odklon od moderního trendu, kdy brankář je nucen od přípravkových kategorií hrát nohou a rozehrávat). Ovšem morální vlastnosti našich hráčů, jako lídrů tabulky, jsou na vysoké úrovni a postavení v tabulce není náhodou. V dnešním utkání jsme měli nespornou výhodu v počtu střídajících hráčů. Měli jsme k dispozici dvě sedmičky. Ve druhém poločase jsem dal větší prostor té vyhranější sedmičce. Ta svůj prostor na hřišti dokonale využila a otočila nepříznivý vývoj utkání ze stavu 1:2 po prvním poločase na konečných 4:3. Druhá sednička splnila svou těžkou úlohu také a byla rovnocenným soupeřem kvalitnímu týmu z Dolní Bečvy. Drobné chybičky jsou snad zapomenuty, ale já si je budu pamatovat a na dalším tréninku se o nich pobavíme. Každý hráč za domácí úkol napíše do tohoto pátku své plusy a mínusy z tohoto utkání (náš kameraman Vám to zjednodušil -> nahrál jen 1. poločas = strhnul jsem mu odměnu 😉 ). Jen připomínám, že dnešní úkol v utkání bylo přepínání mezi útočnou a obranou činností.

Před našimi hráči smekám klobouk dolů, protože toto utkání bylo pro ně hodně důležité jak po stránce sportovní tak i lidské. Vždyť za nepříznivého stavu a s kvalitním soupeřem otočili utkání a dotáhli ho do vítězného konce. Každý hráč v našem týmu je důležitý a proto Vám dnes dávám 1 za týmový výkon (bez Vašeho individuální výkonu by to nešlo…). Jen tak dááááááál kluci.

Jsem velmi rád, že rodiče a příbuzní našich hráčů, byli opět slyšet a vytvořili nám nádhernou kulisu, jenž byla okořeněna závěrečnou zaslouženou děkovačkou á la „Liga mistrů“. Před samotným utkáním jsem klukům pustil hymnu Juventusu, která měla za úkol je naladit do důležitého utkání. No řekněte, nepřipomíná Vám to něco?