DOMÁCÍ “DOPOLEDNE” ML. PŘÍPRAVKY – JARCOVÁ I

KRHOVÁ, JARCOVÁ II, HRACHOVEC I+II

Datum utkání: 22.09.2019 - 10:00
Odehraný čas: 6 X 12 min
Sestava: Dominik, Eli, Tomáš, Luky, Rostík, Maty D.
Góly: Eli 2x

Jak už napsal Milan, marodka sice řádí, ale stále jsme schopni postavit dva týmy. Je to sice na hraně fyzických sil našich borců, ale jde vidět, že kombinace krásného babího léta, rodinné podpora za lajnou a chuť si zahrát pěkný fotbal pomáhá našim hráčům překonat maratón zápasů.

Všechna dnešní utkání byla dnes opravdu o “fotbale”. Byly to krásné zápasy hned z několika důvodů. Široká podpora všech rodičů napříč mužstvy, velký zápal hráčů nechal na hřišti všechno, ale hlavně zahrát si opravdu pěkný fotbal s množstvím kliček, individuálních akcí, daní přednosti krásné nahrávce před samotných zakončením. No prostě jsme si zahráli krásný fotbal s týmy, které pracují s dětmi velice podobně jako my v Jarcové. I pro oko diváka je to jiný zážitek, když vidíte, jak se akce rozvíjí už pěkně od brankaře, “pomalými” krůčky se snaží prokličkovat až před bránu, kde finální nahrávkou spoluhráči dokonale zmatou brankaře. Zde by si mohli vzít mustr trenéři, kteří hrají na výkop, rychlý brejk a pokus o zakončení v jenom.

Naše borce musím velice pochválit za jejich bojovnost a zarputilost. I když jsme prohrávali už o dost gólů, nesvěsili jsme hlavy a stále se snažili napadat, tvořit a prosadit se. To vše se nám dařilo za skvělého výkonu našeho gólmana Dominika. Nehlídal pouze naši svatyni, ale byl dalším hráčem v poli. Jde vidět, že tento post zřejmě hned tak neopustí.

Ani jeden zápas dnes sice nedopadl pro nás vítězně co se týká výsledku, ale pro mě byli za předvedené výkony vítězi všichni!

Moc děkuji.

Ivo