DOMÁCÍ TURNAJ OFS-U9

Turnaj OFS-Jarcová, Hošťálková, Kateřinice

Datum utkání: 19.09.2020 - 10:00
Odehraný čas: 80 minut
Sestava: Rostík, Sylvík, Maty C., Ellinka, Toník, Filip, Adam, Miky
Góly: Maty 8, Rostík 2, Adam 1, Filip 1, Ellinka 1

V úvodu mi dovolte krátce se vrátit k MATRIX CUPu, který se u nás v Jarcové odehrál minulou sobotu. Složení týmů, které se nám podařilo dát letos dohromady, slibovalo nádhernou podívanou. A taky že jo. Baník, Zlín, Kroměříž atd  předváděli krásný fotbal a my trenéři jsme se občas nestačili divit, co dokážou sedmi a osmileté děti. Klobouk dolů. Ale také jsme načerpali spoustu inspirace, jak dál pracovat s našimi dětmi. A že se výsledkově a herně zrovna nedařilo? No, asi by bylo v tom našem fotbalovém světě něco špatně, pokud bychom rovnocenně  mohli soupeřit s ligovými týmy. Nicméně, nikdo vyloženě nepropadl. A pokud můžeme soudit z následujících tréninků, všichni borci to vzali jako motivaci k další práci. A hned ve včerejším turnaji nám to také ukázali.

Ještě jednou děkuji všem rodičům v roli diváků i těm, kteří se podíleli na organizační složce, za skvělou prezentaci a vystupování. Výsledkem bylo uznání všech účastněných týmů a jejich naprostá spokojenost. S příslibem, že se v budoucnu budou k nám do Jarcové rádi vracet.

MP

A teď již k výše zmíněnému klání. Mě samotného odvály fotbalové povinnosti jinam, ale to vůbec nevadilo. V trenérském týmu mladší přípravky působí naprosto skvělí trenéři, kteří se organizace turnaje a vedení týmu v něm zhostili na výbornou. Ale to je z jejich strany samozřejmost a je mi velikou ctí s takovými lidmi spolupracovat. Poskytujeme Vám jejich hodnocení.

 

Na první domácí podzimní turnaj OFS Vsetína jsme se nemohli dočkat a těšili se, až si děti konečně zahrají fotbálek. Z původně plánovaných čtyř mužstev se ze zdravotních důvodů omluvily Rajnochovice a tak jsme si to rozdali s týmy Kateřinice a Hošťálková.
Všechny družstva byly vyrovnané a předváděly krásný fotbal.
Musím velmi pochválit naše borce a Ellíska za předvedený výkon. Dodržovali rozestavení, vraceli se, přihrávali si, prostě zlepšování v jejich předváděné hře je víc než markantní.. Za předvedenou hru jim byly odměnou dvě výhry, jedna remíza a jedna prohra.
Za zmínku stojí taky výkon Mikiho, který si stoupl do brány a podržel tým perfektními výběhy a zákroky.

Ve zkratce: všechny zápasy neměly chybu a pro nás, trenéry i děti, je to hřejivá odměna.

Veliké poděkování patří našim úžasným fanouškům, kteří nás celé fotbalové dopoledne neúnavně povzbuzovali a oceňovali obrovským aplausem každý náš gól. Díky.

Tréňové Rosťa a Mirek