DOROST SAHAL PO BODECH

SK Lidečko - Tj Sokol Jarcová 4:3 (3:2)

Datum utkání: 28.08.2021 - 13:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Převor (C), Kořístka K., Pecha, Kalčák, Bártek P., Kořístka L., Zavadil, Veselý, Píša, Juřík M., Drábek T.
Góly: Kořístka L., Kořístka J., Drábek

Na druhé mistrovské utkání zajížděli naši dorostenci do Lidečka. Zápas se hrál v sobotu, tak jsme po pátečním tréninku věděli, že to nebude jednoduché a bude nám chybět i několik hráčů. V sobotu nás odjelo 11 a bylo znát mírnou nervozitu. Před zápasem nás mírně rozhodilo zdržení úvodního hvizdu, jelikož domácí neměli v pořádku hlavního pořadatele a pomezní rozhodčí. Vypadalo to dokonce na kontumaci v náš prospěch, ale těsně před vypršením limitu se domácím podařilo vše dát do pořádku a mohlo se skoro s 20 minutovým zpožděním začít!! Takticky jsme hráčům řekli, ať si dají pozor na jednoho hráče a hrajeme zataženější fotbal a vyčkáváme na chyby soupeře. To se ale nevyplnilo a přišla ledová sprcha s kraje zápasu, kdy soupeř hrál nakopávané balony a naši hráči si nedokázali s nimi poradit a během 5 minut inkasovali od domácího kapitána dva rychlé góly. Hra se přesouvala s jedné strany na druhou a po individuální chybě golmana jsme inkasovali branku třetí. Aby toho nebylo málo, tak nám ze zdravotních důvodů opouštěl hřiště v pravidelných intervalech náš jediný útočník a vypadalo to na velký debakl, jelikož jsme hráli téměř celý zápas v 10. Kluci ale začali bojovat a po krásné standartní situaci s přímého kopu snížil Lukáš Kořístka. To nás nakoplo a po několika šancích, které jsme neproměnili, se prosadil chvíli před poločasem s rohového kopu Kuba Kořístka a zápas se začal vyvíjet trochu jinak. Domácí znervoznili, ale poločas uhájili ve svůj prospěch 3:2.Do druhé půle jsme jsme šli s tím, že se pokusíme nepříznivý výsledek obrátit v náš prospěch a hned v úvodních minutách jsme měli mírně navrch a po krásném úniku Tomáše Drábka se nám podařilo srovnat. Zbytek zápasu byl na šance velmi bohatý s obou stran, ale jak se říká nedáš-dostaneš, tak se vyplnilo a opět po individuální chybě naší obrany jsme inkasovali rozhodující branku soupeře, která byla poslední! Konečný stav 4:3!