DOROST VYHRÁL V JABLŮNCE

sd FK Jablůnka/TJ Sokol Hošťálková - Tj Sokol Jarcová 3:5 (1:4)

Datum utkání: 19.09.2021 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Juřík-Bártek,Palát,Kořístka Kuba,Pecha,Veselý,Píša,Hoffman Zdeněk,Kořístka Lukáš,Klimek,Drábek,Grossmann
Góly: Pecha, Kořístka, Drábek, Hoffman, Klímek

Na další mistrovské utkání naši dorostenci vyjeli do Jablůnky.Jablůnka je v tabulce na poslední příčce,tudíž jsme byli papírovími favority zápasu!V kabině jsme si řekli,že nic nesmíme podcenit a vletíme na soupeře a vyvarujeme se osobních chyb.První půle byla v naší herní režii,kdy se soupeř velmi zřídka dostával za svojí hrací půlku a náš tlak nás vedl k rýchlemu sledu vstřelených branek,kdy se už v desáté minutě prosadil Pecha individuální akcí,v zapětí v 15 minutě pálil do sítě Kořístka Lukáš a téměř po rozehrání udělali domácí obranou chybu,kterou v 18 minutě samostatným únikem proměnil Drábek.Poté jsme zvolnili tempo a neproměnili asi tři samostatné úniky na branku.Těsně před poločasem proměnil krásnou střelou Hoffman Zděněk.Už to vypadalo,že poločas dohrajeme za stavu 0:4,ale ve 43 minutě fauloval v šesnátce Bártek a byl nařízen pokutový kop,který hosté do šaten proměnili.Do druhé půle jsme šli s cílem zvýšit náš náskok,ale herně jsme ztratili šťávu a bylo velmi velkých nepřesností a přizpůsobili jsme se hře soupeře,který nás mírně dostával pod tlak.V 65 minutě unikl přes půl hřiště Klimek a proměnil.Už to vypadalo,že se zápas dohraje v poklidném tempu,ale mírné drama nastalo,kdy opět po faulu v naší šestnatce,byl v 88 minutě nařízen opět pokutový kop,který domácí proměnili a zápas opět ožil,kdy teméř po minutě po náší hrubé chybě téměř s nulového úhlu trefili domácí nádhernou branku!!To už ale bylo vše a hvizd píšťalky ukončil rozhodčí Žmiják Radim.