DOROSTENCI OVLÁDLI DOMÁCÍ PREMIÉRU

Tj Sokol Jarcová - sd TJ Sokol Hošťálková/FK JAblůnka 5:2 (0:0)

Datum utkání: 24.04.2022 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Převor, Palát, Měrka, Kořístka Kuba, Marek, Zavadil, Drábek, Hoffman, Kořístka Lukáš, Veselý, Juřík, Kubját, Mošnička, Pecha.
Góly: 2 × Drábek, 1 × Juřík, 1 × Močnička, 1 × vlastní

Další mistrovské utkání dorostu se odehrálo na domácí půdě a to proti Sd Hošťálková/Jablůnka. Už od samého začátku bylo vidět značnou nervozitu na obou stranách, jelikož někteří hráči trenujou a hrajou v Jarcové, šlo vidět i na soupisce soupeře, který přijel pouze s 11 hráči, kdy někteří hráči odmítli hrát proti domácímu týmu. Chtěli jsme zlepšit hru po minulém zápase, ale to se nám hned po úvodním hvizdu píšťalky moc nedařilo a soupeř dobře dostupoval naše hráče a kombinace vázla a hra se odehrávala na půlce hřiště. Po páru světlých momentech kdy jsme se mohli dostat do protiútoku dobře zafungovala sehraná obrana soupeře kdy během prvního poločasu nás nachytala v několika ofsajdových pastí. O poločase jsme si řekli, že tyto chyby musíme napravit a to se i projevilo v druhé půlce zápasu, kdy Drábek unikl s půlky hřiště a poslal domácí do vedení 1:0. Hosté znérvoznili, ale to netrvalo dlouho, kdy se jim podařilo srovnat s povedené akce. Domácí nesložili zbraně a snažili se o obrat v zápase což se podařilo po kombinační hře a zakončil Juřík. Vzápětí po nepřesné rozehrávce hostů a pomyslnému ofsajdu, který hlavní rozhodčí nepískal se ocitl osamocený přes půl hřiště Mošnička a ten proměnil.3:1. Na hostech už byla znát únava a tak po několika minutách opět po křídle utekl Drábek a nedal golmanovi šanci.4:1. Hosté ještě nesložili zbraně a po špatné domluvě v obraně domácích se dokázali prosadit a snížili na 4:2. Zbývalo už pár minut do konce utkání a vše už vypadalo, že zápas skončí za stavu 4:2 a už se dohrával v poklidu, ale těsně před hvizdem, golman hostů udělal obrovskou hrubici, kdy si dopravil míč do vlastní branky! 5:2 pro Jarcovou a povinné body zůstaly v tabulce domácímu týmu!!!

ZÁPIS K UTKÁNÍ