DOROSTENCI POTVRDILI FAVORITY

sd TJ Vidče/TJ Sokol Valašská Bystřice - Tj Sokol Jarcová 0:2

Datum utkání: 16.04.2022 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Převor, Palát, Měrka, Kořístka Kuba, Marek, Zavadil, Drábek, Hoffman, Kořístka Lukáš, Veselý, Juřík, Kubját
Góly: 1 × Kořístka Lukáš, 1 × Hoffman

Čekal nás první letošní mistrovský zápas a to proti dorostu Valašské Bystřice!!!V pátek proběhl předzápasový trénink, kdy jsme byli všichni dobře naladěni a těšili se na sobotní zápas!!! V sobotu ráno, jsme vyrazili v okleštěné sestavě do Bystřice, kde nás čekalo docela velmi nepříznivé počasí a podmáčený terén s poryvy větru a deště!!! V kabině jsme si řekli páru taktických věcí a šli jsme do zápasu naplno s jedním střídajícím na lavičce. Od prvních minut bylo zjevné, že na některých klucích byla nervozita a to se podepisovalo na naší nepřesné hře, která se odehrávala téměř celý poločas se soupeřem na půlce hřiště. Bystřice s nabitým kádrem a plnou střídačkou se krom jediné šance, kterou vykryl brankář Převor nedostala za poločas na naší šestnáctku! Obranu výborně dirigovala dvojice Palát a Měrka. O poločase jsme si řekli, že musíme zjednodušit naší hru vzhledem k terénu a počasí které panovalo. Druhý poločas se odvíjel opět prvních dvacet minut přetlačovanou s jedné půlky na druhou, až se individuálním průnikem a krásnou střelou s dobrých 30 metrů prosadil nový kapitán týmu Lukáš Kořístka!!!Jarcová vedla 1:0!!Vzhledem k jednomu hráči na střídání, šlo vidět úbytek sil na naší straně, ale hra se držela opět v středovém kruhu. Bystřice zahrozila jedním přímým útokem na bránu, ale Převor opět vychytal. A jak se říká nedáš dostaneš, po rychlé rozehrávce naší obrany, se dostal míč ke Zdeňkovi Hoffmanovi, který obešel tři Bystřické obránce a nekompromisně zavěsil!!2:0 pro Jarcovou. Bystřice už byla na závěr opařená a nezmohla se na žádný zvrat v zápase!!Dorost Jarcové vydřel na Bystřici vítězství 2:0 a dovezl tak tři body do tabulky domů! Musím poděkovat všem hráčům a vyzdvihnout staršího žáka Kubu Marka, který odehrál celých 90 minut!