Důležitá výhra v Ústí

sd TJ Sokol Ústí/TJ Sokol Valašská Polanka - Tj Sokol Jarcová 1:2 (0:1)

Datum utkání: 27.11.2021 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Matyáš Juřík, Patrik Pecha, Vojta Palát, Dan Měrka, Jakub Kořistka, Radim Zavadil, Václav Veselý, Zdeněk Hoffman, Kryštof Kubját, Tomáš Drábek, Milan Píša
Góly: 1 × Tom Drábek, 1 × Zdeněk Hoffman
V sobotním dopoledne jsme zajížděli na mistrovský zápas do Ústí u Vsetína.V prvních minutách hry jsme ukázali, že jsme lepší mužstvo a to jsme udrželi po celý zápas.
Šance našich útočných a záložných řad bylo neskutečně moc a stále nám chybí klid v zakončení a i ve finální fázi.
Musím pochválit naši obranu pod vedením Dana Měrky, který opravdu měl do 80min.hru pod kontrolou a bylo ho slyšet po celou dobu trvání na hřišti a tak si představuji komunikaci v obranné činnosti 👍
Musím samozřejmě pochválit všechny hráče v zápase, mělo to kolektivní výkon a bylo na klucích vidět, že dnešní zápas chtěli vyhrát jakým kolim skórem pro náš prospěch.V prvním poločase jsme mohli vyhrávat 0:4,ale jen jsme vstřelili jedinou branku Tomáše Drábka v první poločase.Druhém poločase jsme opět měli hru pod kontrolou a měli neskutečně střeleckých možnostech zápas rozhodnout v náš prospěch. Druhou branku vstřelil Zdeněk Hoffman a jsme si už mysleli, zápas máme v  našich rukou, ale vzápětí jsme inkasovaly po standartní situaci v naší síti gól.
Jak už jsem avizoval v 80 minutě se zranil Dan a musel být vystřídán a do konce zápasu jsme měli další přížetelostí  v sítit uklidňující branku a zápas dohrát v klidu.Soupeř byl kvalitní ve hře dopředu a měl v týmu čtyři hráče,kteří tvořili hru. V závěru nám docházeli síly, ale zápas jsme do hráli v náš prospěch a vyhráli zaslouženě 1:2 a vezeme si tři body z Ústí 👍
Teď nás čeká další MU a to doma proti sd Ratiboř/Kateřinice a pevně věřím další tři body pro nás ⚽👍
TM TM TD