Tj SOKOL JARCOVÁ - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 6:6 (2:3)

Datum utkání: 24.10.2019 - 16:00
Odehraný čas: 2 x 30 minut
Sestava: Filip Škrla, Filip Bumbala, Terezka, Mája, Martin, Vašek, Honza, Vojta, Patrik, Víťa.
Góly: 2 × Filip B., 1 × Filip Š., 1 × Mája, 1 × Terka.

Poslední mistrovské utkání podzimní části fotbalové sezóny 2019/2020 proběhlo v domácím prostředí proti týmu Valašské Meziříčí. Letní počasí přilákalo početnou skupinu fanoušků. Od začátku utkání byl hostující celek důraznější v osobních soubojích, což se projevilo prvním vstřeleným gólem do naší sítě. Postupem času se hra vyrovnávala. Utkání bylo velmi rychlé s šancemi na obou stranách. První poločas skončil 2:3 ve prospěch celku VM. V druhém poločasu mužstva pokračovaly v dobrém výkonu, který byl po právu pravidelně odměňován potleskem přihlížejících fanoušků. Obě mužstva se pravidelně střídaly ve vedení. V samém závěru utkání, po ruce bránícího hráče, rozhodčí  zapískal pokutový kop proti našemu týmu, který hostující útočník proměnil. Utkání skončilo nerozhodně 6:6. Za předvedenou hru v průběhu celé podzimní části sezóny našim nadějným hráčům děkujeme a doufáme, že budou ve stejných výkonech pokračovat i nadále.