FOTBALOVÝ DEN DĚTÍ V KRHOVÉ-U7+U9

U7 a U9 z Jarcové + spousta dalších týmů

Datum utkání: 30.05.2020 - 09:00
Odehraný čas: U7-60 min, U9- 120 min
Sestava: U7- Maty D, Honzík, Jindříšek, U9- Filda, Luky Ko, Luky Ku, Elísek, Verunka, Amálka, Maty C, Miky, Tobi
Góly: Nějaké padly

Dnes dopoledné jsme byli pozváni na oslavu. Fotbalovou oslavu dne dětí, který  připadá na pozítří. Počasí ideální, ani horko, ani zima. Podmínky pro hru skvělé. Trošku zmatku při rozlosování, ale to se občas stane. Krátké zdržení nám náladu nezkazí. Rozdělujeme se na dvě družstva.

Pro naše benjamínky (U7)  pořadatelé postavili samostatný turnaj v systému 3 + 0. Ano, naši kluci jsou právě tři. To znamená odehrát všechny zápasy bez střídání, bez možnosti odpočinku. Zvládnou to naši borci? Odpověď je jednoznačná. Kluci, dnes obrovská jednička s hvězdičkou. Snad jen krom prvního duelu, kdy si přivykáte na bouřlivé prostředí, ve všech ostatních ukazujete, co by měl mít každý fotbalista. Prezentujete se hrou plnou kliček a střel, nelitujete kroku, když je potřeba rychlého návratu. A kolik jste jen dnes svedli osobních soubojů. Odměnou za Váš výkon je spousta střelených gólů a potlesk skvělých fanoušků. A i přes nastupující únavu stále a stále nepolevujete. Veliké bravo, borci.

U9- Tady si dovolím hodnocení nechat na trénink, kde si to pořádně rozebereme. Snad jen malinká poznámka. Pokud narazíme na týmy, které se snaží produkovat podobný styl fotbalu jako my, není žádný problém a zápasy jsou víc než vyrovnané. Ovšem pokud potkáme mužstva, která vyznávají silovější pojetí hry, jako bychom zapomněli na vše, co jsme se až doposud naučili. Toto není výtka ani tak na hráče, jako spíš na mě. I to patří k fotbalovému životu a my Vás na tohle také budeme připravovat. Ale nejen na to. A určitě nebudeme měnit náš styl hry. Jen do ní vneseme více odvahy.

Hlavy vzhůru, borci. Nic hrozného se nestalo. I takové dny jsou potřeba absolovovat, abychom se mohli neustále posouvat vpřed.

Veliké díky našim fanouškům, kteří byli dnes opět fantastičtí a neúnavně nás po celou dobu povzbuzovali, i když se ne zrovna dařilo. Máme ve Vás obrovskou oporu.

Dovolte mi popřát Vašim jménem brzké uzdravení tréňovi Rosťovi.

Jindra, Mirek a Milan