MATRIX CUP 2021

Sestava: Kamila, Víťa, Honza , Vašek, Jakub, Tomáš, Matyáš, Marián, Max.
Sobotní ráno nás přivítalo trochu zamračené, ale předpověď na celý den byla příznivá pro fotbalové zápasy.  Odpolední sluníčko bylo velmi příjemné a fotbalová atmosféra skvělá, jak pro děti, tak pro rodiče. Turnaje je zúčastnila kvalitní mužstva :FC Baník Ostrava , 1 FC Slovácko, FC  Fastav Zlín,
TJ Valašské Meziříčí, FC Vsetín, 1FC Poruba, FC Kyjov a domácí TJ Sokol Jarcová.
Pro nás to byla velká zkušenost porovnávat výkony našeho mužstva s výkony jiných mužstev. Určitě jsme zanechali dobrý dojem, za který se nemusíme stydět a přesvědčili jsme se, že naše práce v klubu  jde tím správným směrem.
Závěrem chci poděkovat všem rodičům a lidem, kteří se podíleli na tak skvělé organizaci a chodu celého turnaje. Taky děkuju hráčům za předvedené herní výkony a že umí uznat  kvalitu lepšího mužstva i když poctivě odmakali celý zápas.
Trenér: Broňa Blinka