Za kategorii U11 jsme se zúčastnili halového turnaje v Zašové a společně s dalšími pěti týmy jsme soupeřili v moderní veliké hale za podpory rodičů a fanoušků. Sestava nebyla kompletní, ale ti co jeli hráli perfektně a zaslouží si pochvalu.
První zápas jsme hráli proti Viganticím. Upřímně se nám úplně nedařilo, ale nerozehraného soupeře skoro nepustili za půlku a trápili ho celý zápas. Většinou se nám první zápasy nedaří, ale tentokrát to vyšlo. Výhra 4:1.
Góly: Hurtík 3, Šmarda
Druhý zápas jsme si smlsli na Brankách. Mladý tým, který se fotbal učí jsme k ničemu nepustili, velmi dobře jsme bránili a zvítězili hladce 8:0.
Góly: Oprchal Luky 4, Hurtík, Šmarda 2, Čumová
Třetí zápas přinesl pěknou zápletku s pořádající Juřinkou. V úvodu jsme prohrávali, pak otáčeli a nakonec si bereme vítězství. V tomto zápase jsme udělali pár chyb, které znamenaly branky v naší síti. Soupeř dobře kombinoval a místy nás tlačil. Závěr jsme si pohlídali a vyhráli 4:2.
Góly: Hurtík, Oprchal, Jarda Kocur, Rosťa Kocur
Čtvrtý zápas se Zašovou byl boj a festival neproměněných šancí na obou stranách. Hodně dobře zachytali brankáři. Měli jsme šancí na dva zápasy, ale chyběl klid v zakončení, nebo přesnost ve finální nahrávce. Po drobné chybce jsme nakonec prohráli smolně 0:1.
Pátý zápas jsme se utkali s výhercem turnaje, Valašským Meziříčím. Jeho kluci jsou úplně jinde a pro nás nebylo možné jim konkurovat, obsazovat a bránit je. Hráli skvěle. Naši hráči dělali maximum, tlačili se do zakončení, ale nestačilo to. Nakonec jsme byli jediný tým na turnaji, kdo jim aspoň vstřelil gól. Výsledek byl prohra 1:6.
Gól: Hurtík
Závěrem si odvážíme krásné stříbrné medaile, pohár a plnou tašku sladkých odměn. Naši kluci a Simča předčili mé očekávání, ve veliké hale parádně kombinovali a makali.
