2. HALOVÝ TURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK V ZAŠOVÉ

Kategorie 2012 a mladší

Datum utkání: 29.01.2022 - 09:00
Odehraný čas: 4 × 17 minut
Sestava: Tomáš, Tonda, Honza, Tadeáš, Jakub, Víťa, Ela, Filip, Matyáš.
Góly: Tomáš 4x, Matyáš 4x, Filip 3x, Víťa 2x, Jakub 1x.
V sobotu 29.1. jsme odehráli další sérii turnajů St.přípravky v Zášové pořádané místním Sportovním
Klubem. Turnaje se zúčastnilo celkem pět mužstev. Sokol Jarcová, Val. Meziříčí1, Val.Meziříčí2, Kelč,
Zašová. Hrálo se systémem jedno kolově každý s každým.
První zápas náš čekal soupeř V.M.2 ve kterém jsme zvítězili 3:2. Druhý zápas nám přidělil los opět mužstvo z Val. Meziříčí1, a výsledek zápasu byl v náš prospěch 3:1.
Ve třetím kole jsme narazili na domácí Sportovní klub Zašová. Jestli jsme chtěli pomýšlet na prvenství
v turnaji museli jsme poslední dva zápasy vyhrát. Hráči si vědomi důležitosti obou  zápasu nastupovali plni zodpovědnosti, dravosti v osobních soubojích a herního projevu oba zápasy zvládly.
 Domáci  Zašovou porazili 4:0 a hráče Kelče rovněž 4:0. Po konečném závěrečném hvizdu rozhodčího mohly nastat zasloužené vítězné oslavy. Celý turnaj naši hráči prošli bez porážky.
Všem hráčům moc děkuji za nasazení a předvedenou hru.
Pořadí Turnaje:
1. Sokol Jarcová