MLADŠÍ ŽÁCI NA TURNAJI V LITOVLI TŘETÍ!

Datum: 19.1.2020

Místo: Tělocvična ZŠ Litovel

Čas: 1×16 minut

Sestava: Hrabi, Kuba Veselý, Kuba Marek, Mira, Kryštof, Jáchym, Hady

Na již třetí letošní turnaj zajížděli mladší žáci do vzdáleného Litovle. Po nečekaném zjištění, že 2 hráči, kteří slíbili svoji účast na turnaji a nakonec se rozhodli zůstat doma.. vyrážíme nakonec s celkem sedmi hráči do boje. Mile nás překvapila krásná hala místní ZŠ. Opravdu velká tělocvična přizpůsobena pro všechny sporty, na které jen pomyslíte. Poskytovala hráčům na hřišti především komfort v podobě cenných sekund při zpracování a ovládání míče. Náš první zápas, nebyl vůbec dobrý. Zvykali jsme si na nové prostředí a po individuálních chybách darujeme soupeři tři branky. Druhý zápas se hra zlepšila, ovšem naši hráči působili stále, jako by celou cestu do Litovle prospali. Třetí zápas jsme se konečně dokázali po individuálních akcích dostávat do zakončení a zaslouženě i bereme první tři body. Čtvrtý zápas je pro nás dost smolný v tom, že se nám zranili 2 hráči. Zranil se Kryštof a Mira. I přes to jsme zápas dokázali vyhrát. A tak na poslední 2 zápasy nastupujeme v sestavě: Hrabi, Kuba V., Kuba M., Jáchym, Hady. Chtěl bych tyto borce moc pochválit. Zaslouží si náš respekt, protože si ve dvou zápasech vždy 1×16 minut sahají až na dno svých sil. Nic nevypustili stále běhali, napadali. Odměnou pro všechny bylo to, jak v posledním zápase drželi soupeře skoro celou dobu na jeho polovině a krásně drželi míč a dokázali kombinovat až do odkryté brány. Z těchto posledních 2 zápasů si odnášíme jednu remízu a jedno vítězství. A hlavně díky těmto právem získaným bodům končíme nakonec na krásném třetím místě!  Byla to pro nás skvěla zkušenost porovnat síly i s kluby z jiného kraje. Chtěli bychom touto cestou také poděkovat všem organizátorům za skvělou akci.

Výsledky:

TJ Sokol Jarcová – FK Šternberk (0:3)

TJ Sokol Jarcová – TJ Sokol Nový Malín (0:1)

TJ Sokol Jarcová – TJ Tatran Litovel (1:0), branky: Hady 1x

TJ Sokol Jarcová – SK Šumvald (2:1), branky: Hady 2x

TJ Sokol Jarcová – FK Němčice nad hanou (0:0)

TJ Sokol Jarcová – Sokol Konice (3:1), branky: Hady 2x, Kuba Marek 1x

Velké poděkování patří také Všem rodičům, kteří s námi vyrazili na tento krásný turnaj, díky za podporu!

Trenér David a Honza