HALOVÝ TURNAJ V ROŽNOVĚ – MP „A“ (1. DÍL)

10.12.2018

V adventní neděli 9.12. jsme v Rožnově odehráli první ze série halových turnajů. Naši kluci se předvedli ve velmi dobrém světle. Do skupiny B nám byla vylosována mužstva Vigantic, Hrachovce, Val.Meziříčí B. S Viganticemi jsme po boji prohráli 2:1. V dalším zápase jsme porazili Hrachovec 7:0. Poslední zápas ve skupině nás čekal VM B se kterým jsme remizovali 1:1.

Umístění ve skupině

1. Vigantice

2. Jarcová

3. Val. Meziříčí

4. Hrachovec

O konečném pořadí rozhodovali zápasy o umístění ze skupiny A.

V něm jsme podlehli VM A 0:4 a remizovali s domácím Rožnovem 1:1. Nakonec o našem umístění

rozhodoval brankový rozdíl mezi třetím a čtvrtým místem. Skončili jsme 4. Zjistili jsme v čem musíme přidat a na čem ještě zapracovat.. Jinak musím pochválit celé mužstvo za předvedenou hru a bojovnost, kterou se prezentovali. Určitě máme do budoucna na čem stavět.

Sestava: Mája Bartecká, Vojta Kuráň,  Vašek Marek, Honza Marek, Jakub Vančura, Víťa Štummer,

Martin Krčmář, Tomáš Krčmář.

Střelci branek: Vojta Kuráň 4x, Martin Krčmář 3x, Jakub Vančura 1x, Mája Bartecká 1x, Víťa Štummer 1x. Další turnaj nás čeká 19.1.2019.

Tr. Broňa, Pavel