HALOVÝ TURNAJ V ROŽNOVĚ MP – „B“ (2. díl)

14.01.2019

V sobotu 12.1.2019 jsme odehráli druhý ze čtyř turnajů v kryté hale v Rožnově. Turnaje se zúčastnili Tomáš Krčmář, Lukáš Kozák, Jakub Vančura, Tobiáš Hlavica, Matyáš Capil, Miki Škvařil, Sylvík Klvánek a Rosťa Bača. Opět jsme hráli systémem každý s každým a kluci se tak nezastavili. Bylo vidět, že kluci jsou natěšeni a bez skrupulí vletěli na hřiště. Chvilku jim trvalo, než se zorientovali, ale pak již se, až na vyjímky, věnovali hře. Můžu říct, že když jsem viděl kluky stejné věkové kategorie různých mužstev, byl jsem celkem příjemně překvapený, že se kluci neztratili. Přestávají mít strach z balónu, že je trefí a chodí i do přímých soubojů. Rád bych jim za to poděkoval. Celkově jsme 3 zápasy prohráli a 3 zápasy skončily nerozhodně, což považuji za slušný výsledek. Rád bych poděkoval i rodičům a všem, kteří přijeli naše borce podpořit. Další, předposlední turnaj, nás čeká 8.3.2019. Ivo.

Soubor Popis Velikost
doc Výsledková listina 27 KB