O ZIMNÍHO KRÁLE STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

ODEHRÁNO:
25. února 2017, 8:00 až 16:00

ČAS:
5 × utkání  po 14 minutách (celkem 70 minut).

SESTAVA:
Červenka, Drábek, Knápková, Kubját, Sulovský, Tkáčik, Veselý Jakub, Veselý Václav.

GÓLY:
4 × Veselý, 2 × Kubját.___

OBSAZENÍ A VÝSLEDNÉ POŘADÍ

1. FC Vsetín „B“.
  2. FC Vsetín „C“.
  3. sd Nový Hrozenkov/Velké Karlovice + Karolinka.
  4. SK Lidečko.
  5. FC Dolní Bečva.
  6. TJ Sokol Jarcová.
  7. FC Rožnov „B“.
  8. TJ Sokol Kateřinice.
  9. TJ Sokol Ratiboř.
  10. KF Vigantice.

HODNOCENÍ:
Dnes jsme si konečně mohli změřit síly s týmy z jiných skupin okresního přeboru. Mohu směle tvrdit, že v tomto silně obsazeném turnaji jsme se neztratili. Snad jen první zápas ze Vsetínem nám moc nevyšel. Ovšem v dalších utkáních jsme již svůj úvodní ostych nechali v kabině. V plné kráse jsme rozvinuli kombinační hru, individuální herní činnosti a bojovnost. Vše vycházelo z naší jednoduché hry založené na kvalitním výběru místa. Vašek byl opět v nelehké situaci, kdy musel hrát na 110% a snažit se zalepit citelnou ztrátu v našem týmu v podobě neúčasti nemocného Brňovského bombera Martina. Také byl Vašek po zásluze odměněn při vyhlašování individuální cenou za nejužitečnějšího hráče týmu. Dalším individuálním oceněním měla být cena za nejlepšího brankáře turnaje pro Honzu. Po celý turnaj podával vyrovnané a vynikající výkony. Všemi pořadateli jsme byli informováni, že bude vyhlášen… Ale jaké překvapení nás čekalo při samotném vyhlášení, když cenu dostal někdo jiný. Tak to na světě chodí… Honza se k tomu, ale postavil čelem a brankáři Nového Hrozenkova/Velkých Karlovic a Karolinky se vší úctou zatleskal. Ti, jenž tam byli to viděli a ostatní mohou posoudit ve videích z jednotlivých utkání níže.

Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a rodičům za to, že přišli povzbudit náš tým.

David a Tomáš