PRVNÍ NEZDAR VLACHOVICE – JARCOVÁ 6:2 (3:2)

Převor Radim (GK), Hoffman Zdeněk, Kořistka Jan (C), Červenka Marian, Štěpánek Lukáš, Zajíc Ondřej, Hoffman Tomáš, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Juřík Matyáš, Kovář Daniel, Kořístka Jakub, Palát Vojtěch.

GÓLY:
2 × Kořistka.

HODNOCENÍ:
Začátek tohoto utkání jsme zaspali a již v 5. minutě jsme dostali lacinou branku. To nás ale nepoložilo a slepenými góly Honzy Kořistky z 21. a 23. minuty jsme otočili skóre na 1:2. Měli jsme i další šance na zvýšení náskoku, ty však zůstaly nevyužity, a soupeř trestal. Nejprve srovnal skóre, a přísnou penaltou těsně před koncem poločasu zvýšil na 3:2. V druhém poločase jsme již tahali za kratší konec provazu. Domácím se dařila hra a proměňovali skoro vše, na co sáhli. Naši chlapi opět nevydrželi fyzicky a v závěru sotva stíhali obsazovat domácí hráče. Výsledek je krutější než předvedená hra, tak to někdy bývá. Nic se neděje, v neděli 15.9. to odnese Kelč!