JARCOVÁ – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ (2008) 12:4 (6:2)

ODEHRÁNO:

11. května 2018, 16:30 hodin.

ČAS: 2 × 25 minut.

SESTAVA:

Maty, Kuba, Terka, Jony, Honza, Kryštof, Sam, Hrabi

GÓLY:

6 × Maty, 5 × Honza, 1 × Jony

HODNOCENÍ:

V deštivém pátečním počasí mohli naši kluci přivítat na domácím hřišti silné Valašské Meziříčí. Věděli jsme, že každá střela, která se „sveze“ po mokrém trávníku z 80% skončí v brance. Má slova si hráči vzali k srdci a poločasový stav 6:2 tomu odpovídal. Musíme ale říct, že na kombinační hru byl terén opravdu složitý. Špatně se nahrávalo a míč utíkal. Přesto hráče musím pochválit za to, jak se s tím popasovali. Kdo někdy hrál na takovém terénu ví, že musí uplně přepnout myšlení. Míče méně odskakují, chytnou větší skluz a jsou složité pro zpracování. Naši hráči se na to snažili 100% soustředit, což mi dělalo radost. U vytvořených příležitostí se snažili hned střílet pozemi k tyči a tato disciplína šla opravdu výborně našim nejleším střelcům Matymu a Honzovi. 🙂 Konečný stav byl tedy 12:4 pro naše borce.

Za tento zápas musím pochválit opravdu celý tým. Hráli krásně a bojovali. Vyzdvihl bych výkon kapitána Kuby a Terezky, jejichž výkony mi dělalí v poslední době čím dál větší radost a pro náš tým jsou nepostradatelní. Ocenil bych také Hrabiho, který si v brance počíná čím dál lépe a dokonce si už volal na své hráče! Jako posledního bych vyzdihl Jonáše, který přesto, že měl v nohách celodenní turnaj v McDonald´s cupu do zápasu dal všechno co a za tento přístup mu patří velká pochvala.

Děkuji také všem rodičům, které déšť od povzbuzování neodradil. 🙂

David