JABLŮNKA – JARCOVÁ 3:11 (2:4)

09.05.2018

ODEHRÁNO:

4. května 2018, 16:00 hodin.

ČAS: 2 × 25 minut.

SESTAVA:

Maty, Kuba, Terka, Jony, Filip, Jáchym, Kryštof.

GÓLY:

7 × Maty, 2 × Kryštof, 1 × Kuba, 1 × Jáchym,

HODNOCENÍ:

K pátečnímu zápasu se našich borců nesešlo tolik, jak jsme zvyklí. Sedmička statečných odjížděla na horkou půdu do Jablůnky bojovat za čest a slávu Jarcové s touhou po vítězství. Úvod zápasu ukázal, že to bude nelehký boj. Fyzicky vyspělí domácí hráči budili respekt a hned po 2 minutách hry udeřili gólem na 1:0. To naše sokolíky nezaskočilo, kolektivním výkonem otočili vývoj zápasu. Domácí se sice snažili dotáhnout skóre, ale rozjetý tým Jarcové ukázal, jak se hraje srdcem. Nasazení všech hráčů, bojovnost na hranici bolesti a fotbalový kumšt vedl naši družinu k vítezství. Nelze vyzdvihnout jednotlivce, ale nádherný fotbalový moment předvedl kapitán Kuba. Jeho provedení trestného kopu vyrazilo dech i protřelým domácím divákům, krásná branka! V druhé půli se již naplno projevila herní kvalita Jarcové. Kombinační hra s vynikajícím vysunutým napadáním soupeřovy rozehrávky nedovolila domácím převzít otěže zápasu. A když to konečně začalo „lepit“ Matymu, bylo 11 gólů na světě. Zapadající sluníčko se jistě usmívalo na naši výpravu vracející se domů s písní „Jarčovjáci jedou na bránu“ na rtu. Kdo nebyl v pátek na hřišti v Jablůnce, přišel o nádherný fotbalový zážitek.

Za spokojené diváky děkuje

Tomáš