JARCOVÁ – CHORYNĚ 4:2 (2:1)

14.04.2018

ODEHRÁNO:
14. dubna 2018, 13:00 hodin.

ČAS:
2 × 30 minut.

SESTAVA:
Maty, Honza, Paťa, Václav, Vojta, Janek, Martin, Mára, Radim, Milan, Vašek, Kikin, Marek.

GÓLY:
2 × Martin, 1 × Radim, 1 × Janek.

HODNOCENÍ:
Dnešní utkání bylo pro mě hodně zajímavé z pohledu taktiky obou týmů. My jsme se snažili o hru založenou na kombinaci a soupeř zvolil hru založenou na dlouhých nakopávaných míčích. Ze začátku nám soupeřova taktika dělala neskutečné problémy, především ve správném odhadu na míč, zpracování míče a nebo předskakování soupeře za účelem zisku míče. Hned v 2′ jsme byli potrestáni za naši chybu při standardní situaci a bleskurychlé reakci Tomáše Bartošíka z Choryně.  Klukům to trvalo skoro celý první poločas než jsme soupeře udolali naší kombinační hrou. Ve 2. poločase jsme pokračovali v naší hře a soupeř v jeho. Výsledkem bylo vedení 4:1, které jsme v závěru druhého poločasu nechali soupeřem upravit na konečných 4:2 (opět ze standardní situace a opět Tomáš). Vzhledem k tomu, že jsme celé utkání natáčeli, nechám si své postřehy pro sebe a Vy se určitě podívejte sami. Kluci můžou napsat své postřehy (+ a -) do komentáře přímo u videa.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem hráčům za kvalitní výkon a všem rodičům za nádhernou fotbalovou atmosféru.

Děkuji.

Tomáš