ÚSPĚŠNÉ ZAKONČENÍ DOROSTENECKÉHO PODZIMU

TJ SOKOL JARCOVÁ - TJ NEDAŠOV 6:1 (3:1)

Datum utkání: 02.11.2019 - 10:30
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Juřík Matyáš (GK), Kořistka Jan (C), Měrka Daniel, Zajíc Ondřej, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Hoffman Zdeněk, Kořístka Jakub, Hoffman Tomáš, Červenka Marian, Převor Radim, Štěpánek Lukáš, Ptáček Kryštof.
Góly: 3 × Kořistka, 2 × Drábek, 1 × Hoffman Tomáš

Za silného větru, který bičoval naši sportovní arénu, nastoupli naši svěřenci k poslednímu zápasu podzimní části krajské soutěže dorostu. Počátek první půle se nesl ve znamení oťukávání a hledání cesty k brance soupeře. Vítr nám komplikoval kombinaci, čehož využili chlapi z Nedašova k mírné územní převaze. Receptem na překonání obrany hostů byla rychlá hra po zemi s vysunutím našich útočných hrotů. To se zdařilo v 21. a 24. minutě, kdy Honza Kořistka a Tomek Drábek vstřelili úvodní branky zápasu. Nedašov sice snížil v 37. minutě na 2:1, ale opět Honza Kořistka vrátil Jarcové dvoubrankové vedení gólem na 3:1. Druhý poločas se již nesl v naší režii. Nepouštěli jsme hosty do útočení a sami jsme ohrožovali jejich bránu pohlednými akcemi. Úspěchem skončily ofenzivní ataky Tomka Drábka v 50. minutě, Honzy Kořistky v 77. minutě a Toma Hoffmana v 89. minutě. Závěrečné skóre 6:1 je pro tým z Nedašova až příliš kruté, představili se jako mladý perspektivní celek. Pro naše borce je toto vítězství posunem na třetí příčku tabulky krajské soutěže. Kdyby nám někdo před zahájením tohoto soutěžního ročníku řekl, že budeme po podzimu na třetí pozici, byl by za všeobecného hlaholu označen za snílka a nesoudného člověka. Proto nelze, něž citovat tolikrát omílanou pravdu „Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru, a malý ten, kdo zná jen malý cíl“.

Diváci slavili s týmem vítězství a ukončení podzimní sezóny. Šlo jim to skvěle, díky.

Tomáš