FK CHROPYNĚ - TJ SOKOL JARCOVÁ 2:4 (1:1)

Datum utkání: 27.10.2019 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Juřík Matyáš (GK), Kořistka Jan (C), Měrka Daniel, Zajíc Ondřej, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Hoffman Zdeněk, Kořístka Jakub, Hoffman Tomáš, Červenka Marian, Převor Radim, Štěpánek Lukáš.
Góly: 1 × Měrka, 1 × Kořistka, 1 × Drábek, 1 × Hoffman Tomáš

Chropyně nás dnes při příjezdu přivítala mírnou mlhou, která se rozplynula hned po prvním hvizdu. Tak jak je v posledních utkáních zvykem našeho týmu, začínáme opět velmi vlažně a “ODMĚNOU” nám je gól v naší bráně hned v 9′ utkání. Následuje postupné probouzení týmu z Jarcové a odpovědí nám je šťastný gól z přímého kopu a z uctivé vzdálenosti zhruba 45 m. Měrkys míč vystřelil takovou “FALŠÍ” 😉 , že si brankář domácích tento gól nedá určitě do vitríny a bude muset na něj hodně rychle zapomenout. Do kabin jdeme za smířlivého stavu s tím, že u soupeře se začaly koncem 1. poločasu projevovat problémy s fyzičkou a hlavně s morálkou… Druhou třetinu začínáme jak jsme zvyklí a u soupeře se jen problém s fyzičkou prohlubuje i přesto, že má ve svém středu hráče, kteří vyčnívají. Držíme míč, kombinujeme, ale nedaří se nám vsítit branku. V 64′ se trefuje krásným lobem Tomek Hoffman a v 68′ šťastnou dorážkou Tomek Drábek. Uspokojení bylo na našich hráčích vidět, ale bohužel jsme opět pustili soupeře do hry. Odměnou jim byl kontaktní gól na 2:3 v 75′. Ovšem všem pochybnostem o výsledku udělal přítrž Kořa Jan, kdy v 83′ uzavírá výsledek utkání, jenž bylo z obou stran velmi průměrné. Je vidět, že konec sezóny je tady. Na klucích je vidět únava a přesycenost…