Paťa, Honza, Martin, Maty, Sam, Jony, Vojta, Filip, Vašek.

GÓLY:
6 × Martin, 2 × Vašek, 1 × Filip, 1 × Maty, 1 × Paťa, 1 × Honza.

HODNOCENÍ:
Dnešní utkání opět ukázalo náš problém, se kterým se na jaře potýkáme. Tímto problémem je zakončení. V každém z posledních utkání si během prvních 5 minut vytvoříme mnoho gólových příležitostí, které neproměňujeme. Pak propadne naše obrana a dostaneme gól či góly a problém je na světě. Nicméně na druhou stranu jsme vždy dokázali srovnat krok a v tom lepším případě utkání strhnout na svou stranu a vyhrát. Dnes to bylo trochu jinak. V prvním poločase jsme hráli naši hru a klidně jsme mohli odcházet do šaten za stavu 10:2. Ovšem začátek druhého poločasu potvrdil další naši jarní chmuru a tou je nesoustředěnost, nedůslednost a podcenění soupeře. Z ničeho nic to bylo 5:5. Nicméně pak už to byla naše obvyklá hra z podzimu, která byla korunována 7 góly za sebou. Ovšem ve všech jarních zápasech dostávají prostor i hráči mladších přípravek. Můj obrovský dík tímto směřuji všem hráčům a především Filipovi, Matějovi a Kubovi (dnes nemocen). Jejich zlepšení nám umožňuje nasazovat vyrovnané pětky a rotovat hráče.

Kontrolní otázka k fotografii v úvodu: “Poznáváte dvojici na schodech?”

Dnešní mé poděkování patří všem, kteří přišli povzbudit náš tým a že jich nebylo málo.