VALAŠSKÁ POLANKA – JARCOVÁ 5:0 (4:0)

Sestava domácích: Ptáček Kryštof, Hurtuk Vít, Červenka Marian, Hoffman Zdeněk, Krchňák Vojtěch, Kalčák Václav, Drábek Tomáš, Hoffman Tomáš, Jašíček Ondřej, Veselý Václav, Kubját Kryštof, Tovaryš David, Klein Petr.

Do Valašské Polanky odjížděl náš tým Jarcové po dobrém výkonu v Kelči a doplněný o naše navrátilce, což vyvolávalo optimistická očekávání. V Kelči se nám ale zranila opora v brance Radim Převor, tak musel do brány Kikin Ptáček. Bohužel, opět se ukázalo, že začátky utkání nám nesedí, zvláště pokud se hraje v dopoledních hodinách jako v Polance. Jindy pevná obrana měla den otevřených dveří a i ostatní borci jako by ještě dospávali. Nedůslednost v pokrytí hráčů, neplnění taktických pokynů a bezradnost při zakončení našich šancí vyústilo v poločasový výsledek 4:0. O půli jsme si v kabině připomněli, proč jsme přijeli, a ono to šlo. Rychlejší start na míč spolu se zvýšenou bojovností přinesl vyrovnání hry. Naše šance však zůstaly nevyužity. Domácí stihli ještě navýšit skóre na 5:0 po vydařené standartní situaci. Výsledek zápasu se zdá být až příliš krutý. Val. Polanka byla v neděli lepším týmem, ale my nic nevzdáváme, a jdeme s chutí do dalších bojů.

Co ale máme na úrovni Ligy mistrů, jsou naši diváci. Míti v neděli ráno ve Val. Polance, díky hlasivkám příznivců Jarcové, domácí prostředí je unikátní. Obrovské poděkování!

Tomáš a Tomáš