PEPO, DÍKY!

HULÍN - JARCOVÁ 4:1 (1:0)

Datum utkání: 05.10.2019 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Juřík Matyáš (GK), Hoffman Zdeněk, Kořistka Jan (C), Zajíc Ondřej, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Kořístka Jakub, Ptáček Kryštof, Hoffman Tomáš, Červenka Marian.
Góly: 1 x Drábek

Vytrvalý hustý déšť nás provázel celým sobotním dopolednem v Hulíně. Do zápasu jsme vstoupili v ořezané sestavě a bez možnosti střídání. Soupeř hrál na dokonale připravené hrací ploše náročný běhavý fotbal a měl v úvodu více ze hry. Naši svěřenci se ale nenechali zcela zatlačit do defenzivy. Rychlými kontry jsme pronikali před branku domácích. Škoda, že jsme všechny tutovky spálili. Zbytek prvního poločasu byl pod taktovkou pana rozhodčího, kterého domácí funkcionáři láskyplně oslovovali Pepo. Jeho pojetí objektivního a nestranného rozhodování se vskutku vymykalo běžným standardům. No, asi neměl svůj den. Do druhé půle jsme nastupovali s mankem jednoho gólu. Chlapi se tlačili do útoku a obraz hry se proměnil. Přebrali jsme iniciativu. Bohužel, opět jsme promarnili velmi slibné šance ke srovnání skóre. Naši sokoli museli postupem času otevřít obranu, a toho využili domácí k navýšení vedení na 2:0. I to nás nepoložilo. Tomek Drábek v 79. minutě převzal krásné vysunutí a s přehledem snížil na 2:1. Závěrečnou snahu o remízu zhatila osudová chyba v obraně a branka na 3:1. Fotbalový zmar byl dovršen dalším gólem na 4:1. Fotbal to nebyl špatný, domácím pomohlo štěstíčko, hostům snaživý výkon nebyl nic platný. Takový je sport.

Diváků nebylo mnoho, přesto díky.

Tomáš