JARCOVÁ – KELČ 1:4 (0:1)

ODEHRÁNO:
18. září 2016, 13:00

ČAS:
2x 35 minut.

SESTAVA:
Červenka, Hoffman Z., Hoffman T., Hoffman M., Jašíček, Kalčák, Klein, Krchňák, Kubját, Kukula, Juřík, Ptáček, Stromšík, Tovaryš, Veselý.

GÓLY:
Juřík

_

HODNOCENÍ:

K dalšímu mistrovskému utkání přijela na naši půdu jedenáctka z Kelče. Jak jsme si již zvykli, opět to byl celek, který nás fyzickými parametry značně převyšoval. Navíc nás sužovala nemalá marodka, a tak museli být povoláni i chlapi ze starší přípravky. Úvod utkání byl z naší strany opatrný a brzy jsme též kapitulovali. Kdo by, ale čekal rezignaci našeho týmu, ten by se přepočítal! Kolektivní výkon a velké nasazení zdobil náš celek po celý zbytek zápasu. Hosté si sice vytvářeli místy tlak pramenící z jejich důrazu, ale i přes to jsme neustále podnikali rychlé protiútoky. Když po změně stran nás elitní střelec Adam Juřík snížil po ukázkovém napadání hostující obrany na 1:3, diváci svými ovacemi zastiňovali i fanoušky věhlasných evropských týmů. Bohužel, další šance jsme již nevyužili a v samém závěru inkasovali počtvrté. Za předvedený výkon musí být naši hoši pochváleni. Stále se však učíme hrát fotbal na „velkém hřišti“ a plnit zadané úkoly na svěřeném postu. Kdo však opět neselhal ani na okamžik byli naši diváci, díky přátelé, jste dvanáctým hráčem týmu!!!

Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a rodičům za to, že přišli náš tým povzbudit.
Martin a Tomáš