INSPIRACE PRO ZLEPŠENÍ

JARCOVÁ - LUŽKOVICE 0:5 (0:2)

Datum utkání: 29.09.2019 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Převor Radim (GK), Hoffman Zdeněk, Měrka Daniel (C), Zajíc Ondřej, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Kovář Daniel, Kořístka Jakub, Juřík Matyáš, Měrka Daniel, Ptáček Kryštof, Hoffman Tomáš, Červenka Marian, Palát Vojtěch, Žilinský Petr.

Tento zápas je těžké popsat tak, aby čtenář dostal nějaké smysluplné informace. Přivítali jsme na naší půdě tým, který nám představil úroveň krajské soutěže v tom nejlepším světle. I když se chlapi snažili, a alespoň v úvodu vraceli hostům jejich útočné akce, byli jsme po celou dobu hry horším týmem. Snad jen Zdeněk Hoffman snesl svou hrou srovnání s hráči Lužkovic. Co se opět odkrylo v celé šíři je naše nedobrá fyzická kondice, zdlouhavé zpracování a vedení míče a nezvládnutá hra tělem. Nade vším však čněla úroveň motivace hráčů hostů a jejich přístup k zápasu. Ti se hecovali, povzbuzovali a komunikovali navzájem s takovou vervou, že jsme si chvílemi připadali jako na turecké tržnici. Nedá se nic dělat, stále se učíme. Byla by chyba na toto mistrovské utkání zapomenout. Dostali jsme cenou lekci, která nás musí inspirovat a posunout dál. Důležité je ale to, že hráči po zápase neutekli slzet do peřin, ale sedli si společně a tužili tým.

Diváci opět na jedničku, díky Vám.

Tomáš