SAMO TO NEPŮJDE

JARCOVÁ - KELČ 2:2 (1:1) PK 7:6

Datum utkání: 15.09.2019 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Juřík Matyáš (GK), Hoffman Zdeněk, Kořistka Jan (C), Červenka Marian, Štěpánek Lukáš, Zajíc Ondřej, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Kovář Daniel, Kořístka Jakub, Palát Vojtěch, Převor Radim, Měrka Daniel, Žilinský Petr, Ptáček Kryštof.
Góly: 1 x Drábek, 1 x Kořistka

Utkáním s Kelčí chtěli naši hráči napravit porážku z minulého kola. Ale od začátku zápasu bylo jasno, že to bude úkol velmi těžký. Hosté hráli s vysokým nasazením a agresivitou. To však nezabránilo Tomkovi Drábkovi v 13. minutě uletět obráncům a krásnou ranou k tyči otevřít skóre. Pak vzali otěže zápasu do svých rukou chlapi z Kelče. Byli lepším týmem, více prahli po vítězství a nepouštěli nás vůbec do hry. Ve 29. minutě se převaha hostů projevila i na skóre, když srovnali na 1:1. Obraz hry se nezměnil. Domácí hráči nebyli schopni založit kloudný útok, hosté hráli s chutí a nasazením. Po přestávce jsme neustále nemohli najít tempo. Nedařila se přihrávka a hra byla bez pohybu. Co víc, v 59. minutě hosté zvýšili zaslouženě na 1:2. Posledních 20 minut zápasu jsme naštěstí zvedli hlavu. Vyrovnali jsme hru a vypracovali několik slibných šancí, žel bez brankového efektu. Porážku ale neměl v plánu hráč zápasu Tomek Drábek. V 79. minutě pláchnul po pravém křídle, vykoupal bránícího hráče a naservíroval úžasný centr na špičku kopačky Honzy Kořistky, 2:2. V závěru zápasu se již nikomu nepodařilo zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Pokutové kopy se nevyvíjely dobře až do okamžiku, kdy Matyáš Juřík ukázal své kvality a zajistil výhru.

Diváci byli v tomto duelu hlavní tahouni naší jedenáctky, děkujeme.

Tomáš