POLICE – JARCOVÁ 1:14 (0:10)

04.09.2017

Odehráno: 3. září 2017

Sestava Jarcové: Radim Převor, Marian Červenka, Tomáš Drábek, Kryštof Ptáček, Tomáš Marek, Tomáš Pavlištík, Daniel Kovář, Jakub Kovář, Robin Bačák, Tomáš Orság, Michael Kovář, Václav Veselý, Ondřej Jašíček.

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupili naši svěřenci na půdu domácího výběru Polic. Neznámý tým, který byl přihlášen do soutěže až v letošní sezóně, byl velkou neznámou. Počasí kopané moc nepřálo, a tak se očekávalo bojovné utkání. Ale již od úvodního hvizdu velmi přesného sudího Tomáše Drábka bylo patrno, že na dobře připraveném hřišti bude jen jeden pán, a to borci z Jarcové. Domácí se snažili držet krok, ale naši byli jak fyzicky tak herně vyspělejší. Poločasové skóre 0:10 hovoří za vše. Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako ta první s tím rozdílem, že chlapi z Jarcové zahazovali brankové příležitosti jako na běžícím páse. Místy euforické nálady hostující družiny využili běhaví domácí ke stále častějším výpadům do otevřené obrany. Jeden takový skončil faulem na útočníka domácích, a ti z pokutového kopu zaznamenali čestný úspěch. Za Jarcovou skórovali: Pája Pavlištík 4, Dan Kovář 4, Toma Drábek 2, Kuba Kovář 1, Míša Kovář 1, Kikin Ptáček 1, Orsy Orság 1.

I přes nepřízeň počasí bylo našich fanoušků opět více, než těch domácích. Díky.