Mates, Luky, Ondra, Kryštof, Michal, Radim, Martin, Václav, PaťaB, Honza, Tomáš, PaťaČ, PaťaV, Vašek.

GÓLY:
2 × Honza, 1 × Martin, 1 × PaťaV, 1 × Tomáš.

HODNOCENÍ:
V tento krásný a památný den, kterým bezesporu je „Den vzniku samostatného československého státu„, jsme změřili síly s naším soupeřem z Podlesí. Někdo tato utkání mezi Jarcovou a Podlesím nazývá z historických důvodů derby, ale myslím si, že již tomu tak dávno není. Při pohledu na obě sestavy jde spíš o kvalitní mix okolních valašských vesnic. Po minulé prohře v Podlesí jsme měli soupeřům co vracet. 70 minut na těžkém, ale hratelném terénu bez deště, ukázalo naše silné stránky. Ano, chvíli nám trvalo než jsme se srovnali s kluzkým a mokrým terénem, ovšem když jsme šli v 11. minutě do vedení, při chybě brankáře Podlesí, který neudržel míč a Honza ho uklidil s přehledem do brány, tak hned v úvodních minutách bylo poznat, kdo chce hrát kopanou a kdo nakopávat. Soupeř z ojedinělého brejku mohl srovnat, ale Ondra zatáhl za ruční brzdu a sudí Nevrla vytáhl žlutou kartu. Z přímého kopu soupeř dal góla, ale ten nebyl uznán pro nedání pokynu ke hře… uf… ulevilo se mi… Opakovaný kop už nebyl tak kvalitní!!! Celé utkání jsme se snažili hrát naši kombinační hru založenou na narážečkách, průnikových přihrávkách a kvalitním zakončení. To poslední nás trápí delší dobu, ale v druhém poločase mi kluci ukázali, že mé obavy jsou zbytečné. Hned v 36 minutě Tomáš svým důrazem nedal stoperovi a brankáři žádnou šanci 2:0. Následná pohledná a milimetrově sehraná kombinace po ose hráčů z mladších žáků Vašek – Martin – PatrikV to bylo 3:0. No,  až když náš bomber z Brňova všem ukázal, kde je jeho síla, tak za stavu 4:0 mě nemohl gól v naší bráně vůbec, ale vůbec vzrušovat. Kopanou jakou předváděli naši hráči by se mohli přiučovat i v lize. Svým druhým gólem Honza jen kosmeticky upravil skóre na konečných 5:1. Více než výsledek mě hřeje u srdce předvedená hra, nasazení, úsilí, důraz a TÝMOVÝ VÝKON. V kabině už jen JARČOVJÁCI JEDOU NA BRÁNU,… sprcha a hurá na sváteční oběd, který byl jen podtržením nádherné, i když mírně zamračené neděle.

Naši diváci jsou prostě v našem okresu nepřekonatelní. Děkujeme Vám věrným divákům za povzbuzování, jenž bylo opět odměno závěrečnou děkovačkou se skokem a skluzem v bláááááátě… Dresy už máme vyprány 😉