RAJNOCHOVICE – JARCOVÁ 1:7 (1:4)

09.05.2018

Odehráno: 6. května 2018

Sestava Jarcové: Radim Převor, Marian Červenka, Kryštof Ptáček, Jakub Kovář, Robin Bačák, Marek Tulej, Dan Kovář, Toma Drábek, Vojta Krchňák, Míša Kovář, Paťa Červenka, Ondra Jašíček.

Poslední zápas základní části jsme museli pojmout již jako první kolo boje o titul přeborníka okresu, protože domácí postupují spolu s námi do finálové skupiny. Silný vítr komplikoval hru, ale i tak jsme začátek zápasu zvládli dobře. Po úvodním zastřelování se dostavily i góly. Do kabin jsme šli po slušném výkonu za stavu 1:4 pro naše barvy. Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního. Měli jsme herní i územní převahu, ale branek už tolik nepřibylo. Konečný výsledek 1:7 vypadá krásně, snad nás konečně opustila herní bída a ve finálové skupině to rozbalíme!

Diváci si našli cestu i do Loučky, děkujeme!!!

Tomáš a Tomáš