JARCOVÁ – POLICE 12:1 (3:1)

09.04.2018

Odehráno: 8. dubna 2018

Sestava Jarcové: Radim Převor, Marian Červenka, Kryštof Ptáček, Jakub Kovář, Robin Bačák, Václav Veselý, Michael Kovář, Marek Tulej, Matěj Hrabovský, Honza Chudý, Paťa Červenka, Vašek Kalčák, Dan Kovář.

První ostré utkání jarní části sezóny přivedlo na naše hřiště tým z Polic. Přes zimní přestávku doznalo složení Jarčovského týmu drobných změn, a tak byla sestava na zápas dlouho nejasná. Protože se navíc omluvili někteří stabilní hráči základní sestavy, musely přispěchat na pomoc posily z mladších žáků. Honza Chudý, Paťa Červenka, Vašek Kalčák, Matěj Hrabovský a Vašek Veselý ukázali velké srdce a patří jim za parádní výkon velké díky. Hosté z Polic přijeli na utkání posíleni novými hráči, ale i přes sympatický výkon odjeli ze zápasu s vysokým přídělem gólů. Blýskli se zejména Marek Tulej a Dan Kovář, kteří vsítili každý po 4 brankách. Nejkrásnější však byla radost z gólu v podání Vaška Veselého a Matěje Hrabovského. Pro takové okamžiky se chodí na fotbal. Nově zakoupený buben si užil při oslavách vstřelených gólů pernou premiéru. K dalšímu zápasu přivítáme družstvo z Hrachovce, které již více prověří naše kvality.

Diváci opět ukázali, že nás podrží v každém okamžiku. Díky přátelé.

Tomáš a Tomáš