PODLESÍ – JARCOVÁ 1:5 (1:3)

Odehráno: 10. října 2017

Sestava Jarcové: Radim Převor, Marian Červenka, Kryštof Ptáček, Tomáš Pavlištík, Daniel Kovář, Jakub Kovář, Vojtěch Krchňák, Michael Kovář, Ondřej Jašíček, Tomáš Orság, Robin Bačák, Michela Kočí, Patrik Pecha, Václav Kalčák.

Derby v podobě zápasu s družstvem Podlesí je vždy lákavou událostí sezóny. Chlapi z Podlesí zahájili své účinkování v naší soutěži až letos, a tak bylo více zkušeností na naší straně. I když byli domácí fyzicky méně vyspělí, herně jim to šlo docela dobře. Naše družstvo se nemohlo dlouho vypořádat se zataženou obranou domácích. Až v 18. minutě se prosadil po skrumáži před brankou Podlesí Pája Pavlištík. To nastartovalo naše hochy a gólem Dana Kováře z 24. a krásnou ranou Orsyho Orsága z 29. minuty jsme zvýšili vedení na 0:3. V poslední minutě první půle jsme obdrželi smolný gól na 1:3. Po přestávce pokračovalo dobíjení svatyně domácích. Na těžkém terénu se ještě prosadil brankou z 39. minuty Kikin Ptáček a gólem ze 43. minuty znovu Orsy Orság. Hra již postrádala lehkost minulého zápasu, každý ale bojoval, a tak je třeba naše borce pochválit.

Naši diváci opět nezklamali, děkujeme.

Tomáš a Tomáš