BOJOVNÝ VÝKON DOROSTENCŮ

TJ SOKOL JARCOVÁ - TJ KATEŘINICE 4:3 (3:1)

Datum utkání: 20.10.2019 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Převor Radim (GK), Kořistka Jan (C), Měrka Daniel, Zajíc Ondřej, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Hoffman Zdeněk, Kořístka Jakub, Hoffman Tomáš, Červenka Marian, Kovář Daniel, Juřík Matyáš, Žilinský Petr, Štěpánek Lukáš.
Góly: 2 x Kořistka, 2 x Drábek

Za krásného podzimního počasí jsme v dalším kole krajské soutěže přivítali tým z Kateřinic. Opět nám utekl začátek zápasu a již od 3. minuty jsme prohrávali 0:1. Hosté, jako většina účastníku této soutěže, hrál fyzicky náročný fotbal, což našim hochům moc nesedí. Naštěstí nám v první půli fungovala hra na rychlíka Tomka Drábka, který krásnými úniky ve 12. a 13. minutě otočil skóre na 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání a byli aktivnějším mužstvem. V této fázi se opakovaně vyznamenal strážce naší svatyně Radim Převor, jenž nedopustil vyrovnání. V závěru první půle jsme hru vyrovnali a hrozili z rychlých protiútoků. Po pěkném křídelním vysunutí se ve 43. minutě dostal míč k Honzovi Kořistkovi, a ten precizní střelou z hranice šestnáctky nedal hostujícímu brankáři šanci, 3:1. Druhý poločas začal, světu div se, opět pohromou. Hrubá chyba při obsazování hráčů a ve 47. minutě snížení na 3:2. Od tohoto okamžiku se bojovalo o každý metr hřiště. Atleticky výborně vybavení chlapi z Kačic motali naším zadákům hlavy, my jsme se snažili rychlým přechodem do útoku eliminovat sílu soupeře. I když byli hosté více na míči, šance se střídaly na obou stranách. Připravovaný závěrečný nápor soupeře se nezamlouval Honzovi Kořistkovi, a tak v 80. minutě uplatnil své přednosti útočníka a zvýšil na 4:2. Borci z Kateřinic se v samotném závěru pokusili zdramatizovat finále zápasu gólem z 88. minuty na 4:3, ale na víc již neměli čas ani síly.

Diváci jsou naší velkou oporou, děkujeme.

Tomáš