ŠŤASTNÉ VÍTĚZSTVÍ

Tj SOKOL JARCOVÁ - TJ ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ 6:4 (4:2)

Datum utkání: 13.10.2019 - 10:00
Odehraný čas: 2 x 45 minut
Sestava: Převor Radim (GK), Kořistka Jan (C), Měrka Daniel, Zajíc Ondřej, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch, Bártek Patrik, Kořístka Jakub, Ptáček Kryštof, Hoffman Tomáš, Červenka Marian, Palát Vojtěch, Juřík Matyáš, Žilinský Petr.
Góly: 3 x Kořistka, 1 x Drábek, 1 x Měrka, 1 x Hoffman Tom

Soupeř tohoto kola byl pro naše svěřence velkou neznámou. Začátek zápasu opět odkryl již dlouho omílanou pravdu, že úvody poločasů nám nejdou a fyzička s bojovností nejsou naše silné stránky. Soupeř nastoupil v deseti hráčích, ale přesto byl lepší skoro celý zápas. Zejména kapitán hostů Patrik Malaník, autor všech 4 branek, byl k nezastavení. Naši borci vytěžili z minima maximum. Podržel Honza Kořistka svými 3 brankami, ale jinak jsme zapadli do průměru. Potěšily některé slibné akce, zejména ty gólové byly krásné. Snaha tlačit se do útoku, i při nepříznivém vývoji utkání, je taky pozitivní. Pokud zapracujeme na slabinách, o kterých víme, není čeho se obávat.

Diváci fandili co mohli, děkujeme.

Tomáš