JARCOVÁ – PODLESÍ 4:6 (1:2)

Odehráno:

27. října 2018, 11:30

Sestava Jarcové:

Převor Radim, Michal, Bořuta Samuel, Ptáček Kryštof, Hoffman Zdeněk, Černoch Daniel(C), Kořistka Jan, Červenka Marian, Bartošák Vít, Štěpánek Lukáš, Zajíc Ondřej, Smilek Radim, Hoffman Tomáš, Žilinský Petr, Palát Vojtěch, Drábek Tomáš, Krchňák Vojtěch.

Poslední zápas podzimní části okresního přeboru dorostenců našemu týmu zle nevyšel. Od počátku jsme tahali za kratší konec. Hosté šli do vedení již po 30 vteřinách hry a to se naší hře projevilo. Špatná kombinace, katastrofální obranná hra a naprostá impotence při zakončení, to charakterizovalo náš sobotní výkon. Soupeř prokázal více touhy po vítězství. My jsme chybovali snad na všech postech. Víťa Bartošák sice vstřelil 3 góly a Dan Černoch jeden, ale jinak nebylo domácí borce za co pochválit. I takové zápasy přicházejí. Hlavu vzhůru a na jaře zase na vítěznou vlnu!

Naši věrní diváci zasluhují velkou pochvalu.

Tomáš