HRACHOVEC – JARCOVÁ 1:8 (1:4)

Odehráno:

20. října 2018, 15:00

Sestava Jarcové:

Převor Radim, Bořuta Samuel, Ptáček Kryštof, Hoffman Zdeněk, Černoch Daniel(C), Kořistka Jan, Červenka Marian, Bartošák Vít, Štěpánek Lukáš, Zajíc Ondřej, Kunc Jakub, Smilek Radim, Hoffman Tomáš, Žilinský Petr, Palát Vojtěch.

Do Hrachovce odjížděly naše naděje s jasným cílem, vyhrát a potvrdit první příčku v okresním přeboru. Od počátku jsme diktovali tempo hry a rychle vstřelili první dva góly Samem Bořutou. Náš soupeř sice snížil, ale Dan Černoch bleskově odpověděl dalším gólem do sítě domácích. Borci z Hrachovce se snažili zvrátit vývoj zápasu a měli několik vyložených šancí, ale náš gólman Radim Převor tým podržel a nedopustil skórovat do naší svatyně. Účet první půle završil Honza Kořistka na 1:4. Ve druhém poločasu hráči z Jarcové kontrolovali vývoj hry, navyšovali vytrvale skóre zápasu a ukazovali své kvality. Sam Bořuta, Dan Černoch a 2x Honza Kořistka upravili výsledek na konečných 1:8. Po nevydařeném zápasu ve Val. Bystřici jsme se vrátili na správnou cestu. Dobrá práce! Těm, kdo přišli fandit, děkujeme.

Tomáš