VAL.BYSTŘICE – JARCOVÁ 2:1 (2:0)

Odehráno:

14. října 2018, 12:00

Sestava Jarcové:

Volek Michal, Krchňák Vojtěch, Bořuta Samuel, Kovář Daniel, Ptáček Kryštof, Hoffman Zdeněk, Černoch Daniel (C), Kořistka Jan, Červenka Marian, Bartošák Vít, Štěpánek Lukáš, Zajíc Ondřej, Kunc Jakub, Smilek Radim.

Na zápas ve Valašské Bystřici jsme odjížděli v oslabené sestavě, navíc měli někteří hráči v nohách těžké utkání za muže v Jablůnce. To se projevilo v úvodu zápasu, kdy nás domácí přehrávali hlavně ve středu hřiště, využívali silného větru a zle zatápěli naší obraně. Slabou chvilku jsme si vybrali v rozmezí 13. až. 16 minuty. Domácí šli do vedení slepenými góly na 2:0. Poločas už jsme dohráli bez inkasování. Počátkem druhé půle se hra vyrovnala a začali jsme přebírat iniciativu. V 50. minutě Honza Kořistka snížil na 2:1 a vypadalo to na obrat. Šance se střídaly na obou stranách. Bohužel, i pře převahu v poli jsme již neskórovali. Nevadí, musíme nabrat sil a v příštím zápase napravit ztrátu bodů. Jedeme dál! Diváci nás drží, díky!

Tomáš