ODEHRÁNO:
2. října 2016, 12:30
ČAS:
2x 35 minut.
SESTAVA:
Červenka, Hoffman Z., Hoffman T., Hoffman M., Jašíček, Kalčák, Klein, Krchňák, Kubját, Juřík, Převor, Ptáček, Stromšík, Tovaryš, Veselý.
GÓLY:
3× Juřík, Kalčák
_
HODNOCENÍ:
O utkání s celkem Valašské Polanky, který se pohybuje na špici tabulky starších žáků, jsme věděli, že nebude jednoduché. Nastoupili jsme v optimální sestavě se snahou o aktivní hru a napadání soupeře. Vstup do zápasu jsme zvládli dobře. Přišly však slabé chvilky našeho gólmana a ze dvou střel na naší branku jsme inkasovali dva góly. Na zadek jsme však nepadli. Adam Juřík zvedl vlajku našeho týmu a snížil vedení hostů. Obrana v čele s brankařem nám ale nefungovala na 100%, a tak jsme v půli prohrávali 1:3. Druhý poločas byl z naší strany ozdoben heroickým výkonem. Krásnou střelou ve do šibenice snížil opět Adam Juřík a naší družiny bylo v tu ránu plné hřiště. Neproměnili jsme ale naše šance a po hrubkách v obraně jsme opět dostali branky. Co ale zdobí chlapy po celou sezónu je bojovnost. Šuter Adam Juříků svým třetím gólem v zápase opět snížil, a když Vašek Kalčák v pádu dotlačil do branky čtvrtý gól, rodilo se překvapení kola. Bohužel, na vyrovnání jsme již neměli dostatek času. Takže zase prohra, ale i hostující trenér vyzdvihl výkon našeho mužstva a sportovně přiznal, že jsme byli lepší. Nevadí, musíme se vyvarovat fatálních chyb v obraně a zlepšit práci brankáře. Diváci byli opět výborní, děkujeme!
Děkujeme všem hráčům za předvedený výkon a rodičům za to, že přišli povzbudit náš tým.
Martin a Tomáš
