Jarcová/Jablůnka - SK Louky

Datum utkání: 09.04.2022 - 11:15
Odehraný čas: 2*30 min
Sestava: Sestava:Dominik,Rozálka,Kryštof,Terezka,Honza Marek,Martin,Filip,Damián,Sára,Amélie,VíťaOndra,Patrik,Vojta,Maty a Kuba

V sobotu 9.4.2022 nás čekalo po dlouhé zimní herní pauze první mistrovské utkání v jarní části Krajské soutěže proti týmu  SK Louky.  Věřili jsme, že jsme na první utkání soutěže připraveni  díky kvalitní přípravě  i ve spolupráci se st.žáky, v rámci tréninkových jednotek a to zejména na kondiční stránce. Dále jsme také  věnovali prostor na zapracování a rozšíření dívčího a kupodivu poctivějšího elementu do týmu.

Vzhledem k tomu že poslední příprava se odehrávala v těžkých přírodních podmínkách a někteří absolvovali i tvrdé kondiční tréninky se st. žáky, dolehly na nás i nějaké problémy zdravotní, povolali jsme do týmu borce se st. přípravky, kteří se ukázali jako velmi kvalitní doplnění týmu.

Herní situace: první gól Filipa, jak ho popsat, klasika, uměním  driblingu, jako bývalá barcelonská 10sídka až do branky. Poté přichází střela Terezky při uvolnění, to samé i zakončení od Patrika, v poslední minutě první půle přichází důraz Damiána a zakončení poločasu na 4:0.

Druhý poločas hned ze začátku Paťa rozhoduje během 2 minut, napřed nekompromisním zakončením z rohové situace a pak hned pohodovou ránou vymetá pavouky ze šibenice levého růžku. Při následném střídání přichází krásná kombinace borců ze st. přípravky a Víťa nekompromisní ranou zvyšuje.Za tohoto stavu dochází k jedinému zaváhání v našich obranných řadách a soupeř koriguje výsledek čestným úspěchem do naší sítě. Posledního slova se, ale zase ujímá Filip a ukončuje utkání opět kvalitní individuální akcí

Nakonec Všem poděkování za předvedenou hru, nasazení a účast, st.žákům za fandění, podporu rodičů a v neposlední řadě i trenérům Milanovi s Ivem od st.žáků.